Komplexné služby pre stavebníkov

  • zmluvy
  • inžiniering
  • výkopové práce
  • znalecké posudky
  • geodetické práce

 

ZMLUVY

 

Chcete stavať a ešte nevlastníte pozemok? Potrebujete spísať zmluvu, overiť podpis či iné služby? Za týmto účelom Vám odporúčame Notársky úrad JUDr. Soni Šuvadovej v Liptovskom Hrádku.
Úradné hodiny, kontakt a ostatné informácie nájdete na tomto odkaze: www.notar-lh.sk

 

POLOHOPISNÝ A VÝŠKOPISNÝ PLÁN

 

Ak potrebujete podklady pre projektanta, chcete to mať v dohodnutom termíne a za výbornú cenu, spoľahnite sa na nás. Sú to práce, s ktorými máme bohaté skúsenosti. Detaily upresníme s projektantom.

 

VYTÝČENIE STAVBY

 

Je to maličkosť. Je jedno, či je to štvorec, alebo zložitý obrazec bez pravých uhlov. Či je to na rovine, alebo vo svahu. Či to chcete zajtra, alebo o týždeň. S nami nepotrebujete stavať lavičky. Prídeme tam počas výstavby 2-3 krát. Vy ušetríte toľko roboty a času, že to určite stojí za to. Robíme to takto pre súkromníkov i pre stavebné firmy. Trvá to chvíľu, pri presnosti do 20mm. Podľa potreby to ďalej spresňujeme na +- 1cm a menej. Pred vytýčením zvykneme overiť hranice pozemku. Väčšinou je to u nás ako bonus, inak samostatne to stojí minimálne niekoľko desiatok eur.

 

VÝKOPOVÉ PRÁCE

 

Potrebujete vykopať základy stavby, prípojku inžinierskych sietí, alebo niečo iné? Odporúčame vám spoľahlivého a zodpovedného človeka s touto mašinkou. Šírka lyžice je 30 cm, 50 cm, alebo 70 cm. Preprava na prívesnom vozíku. Cena dohodou. Kontakt: 0905 206 917.

 

ZNALECKÝ POSUDOK

 

Hrubá stavba stojí, ale došli peniaze? Riešením je úver. K tomu pre banku potrebujete okrem iného geometrický plán rozostavanej stavby a znalecký posudok. Geometrický plán Vám radi spravíme a zároveň Vám odporúčame znalca v oblasti stavebníctva, ktorý vám znalecký posudok vyhotoví. Určite budete s jeho prácou a službami spokojní.

 

KOLAUDÁCIA

 

Idete kolaudovať? K tomu potrebujete okrem iného aj geometrický plán stavby na vydanie kolaudačného rozhodnutia. Myslite na to v predstihu, pretože vyhotovenie geometrického plánu trvá určitý čas. Jedná sa o vyžiadanie podkladov z katastra, zameranie stavby, výpočty, spracovanie, vykreslenie a úradné overenie na správe katastra. Len na toto úradné overenie je vyčlenená zákonná lehota 7 pracovných dní. Cena? O nej podrobnejšie TU. Alebo si zavolajte.


KONTAKT: Ján Duriš - 0911 553 588 - jan.duris.geoplan@gmail.com